Інформація з питань ЦЗ та БЖД

Диспетчерська служба «1562»

Всі прийняті службою звернення, без винятку, фіксуються в її базі даних, а потім оперативно направляються профільним виконавцям. При цьому, кожною заявкою встановлюються конкретні часові рамки їх виконання.

Сучасні інформаційні технології, використані при розробці програмного забезпечення для ДС «1562», дозволяють виконавцеві, в режимі реального часу, здійснювати перегляд заявок, що надійшли і оперативно на них реагувати. Як тільки надходить дзвінок до диспетчерської, система його автоматично фіксує, визначає номер телефону заявника і виробляє аудіозапис розмови. Диспетчер, вислухавши людину яка звернулася, та уточнивши деталі, формує суть проблеми і заповнює в електронному вигляді бланк-заявку. При цьому заявці присвоюється певний код відповідно до наявного галузевим класифікатором. Як тільки заявка оформлена - вона тут же надходить у роботу конкретному виконавцю. Таким чином, ми отримуємо повністю автоматизований процес оформлення заяв. Жодних паперових бланків і журналів реєстрації звернень, ніяких фраз виконавця: «Ви знаєте, Ваша заявка до нас ще не дійшла!» Або «По-моєму, вона повинна бути десь тут!». Кожна дія диспетчера характеризується точністю і оперативністю.

Клієнтська частина програми легка у використанні, а інформація надається в простій і зрозумілій формі. Будь-який керівник, що володіє мінімальними навичками користувача ПК, може отримати потрібну йому інформацію максимально швидко та в повному обсязі. Немає необхідності в залученні підлеглих, які готують звіти, перелопачівая цілу купу паперів і витрачаючи на це дорогоцінний робочий час. Зведені звіти достовірно показують всі вузькі місця і недоробки, тим самим фокусуючи увагу на тій чи іншій проблемі. Це дозволяє більш ефективно розподіляти ресурси і здійснювати подальше прогнозування розвитку подій. Гнучкість системи дозволяє легко проводити її адаптацію для кожного конкретного підприємства з урахуванням його індивідуальних особливостей. 

 

  • Теґи:
  • теґів немає.
Версія для друку
назад
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних