Консультації

 • Увага! Газ!
  Увага! Газ!
  18 лютого 2020, 16:15

  Пам'ятайте! Порушення правил експлуатації газових приладів та неналежний догляд за ними є причиною ви¬бухів, пожеж та отруєнь. Не дозволяйте ремонтувати газові прилади стороннім особам.

  Далі
 • Оповіщення населення.
  Оповіщення населення.
  18 лютого 2020, 16:03

  Головним і невід'ємним елементом всієї системи захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій є інформація та оповіщення.У ривчасте звучання електросирен означає – "УВАГА ВСІМ!"  – це головний сигнал цивільного захисту, який подається для привернення уваги  населення.

  Далі
 • Пожежа в будинку.
  Пожежа в будинку.
  18 лютого 2020, 15:41

   При загорянні електропобутових приладів та пристроїв:

  • Негайно вимкніть електропобутовий прилад; якщо доступ до електророзетки неможливий, вимкніть джерело електроживлення; викличте пожежну охорону.
  •  Якщо після знеструмлення електропобутових приладів чи пристрою горіння не припинилося, накрийте його ковдрою або іншою щільною тканиною,  щоб припинити доступ кисню.
  •  Негайно виведіть із приміщення людей, котрі не беруть  участі в гасінні пожежі - насамперед дітей і осіб похилого віку.
  •  Після ліквідації загоряння провітріть кімнату.
  Далі
 • Правила поводження з вибухонебезпечними предметами.
  Правила поводження з вибухонебезпечними предметами.
  12 вересня 2019, 17:28

  Знайти сьогодні «небезпечну іграшку» можна практично скрізь: в лісі, в старому окопі, на свіжозораному полі, на власному городі і навіть на вулицях міст. 

  І якщо вибухові пристрої серійного зразка легко розпізнати за зовнішнім виглядом і діяти відповідно до ситуації, то саморобні вибухівки, що можуть з’явитися на вулицях міст і селищ, визначити набагато складніше. Небезпека терористичних актів, від яких не застрахована жодна країна світу, робить питання поводження із невідомими, залишеними без догляду речами, досить актуальним.
   
  Далі
 • БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ НА ВОДІ!
  БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ НА ВОДІ!
  12 вересня 2019, 17:21
  Шановні громадяни!

  Дотримуйтеся основних вимог безпеки на воді.
  Пам'ятайте: більшість людей гине через купання в необладнаних місцях. 
  Основними умовами безпеки є суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах; постійний контроль дорослих за дітьми у воді.

   

  Далі
 • Увага, ртуть!
  Увага, ртуть!
  12 вересня 2019, 16:56

  Ртуть - рідкий метал сріблястого кольору. Використовується в побутових приладах (термометри, апарати вимірювання артеріального тиску, лампи денного освітлення та ін.), хімічній, фармацевтичній, золотодобувній промисловості.

  Далі
 • Обережно - гриби!
  Обережно - гриби!
  12 вересня 2019, 16:23

   ПЕРШ НІЖ ВЖИВАТИ ГРИБИ - ПОДУМАЙТЕ, ЧИ ВАРТО РИЗИКУВАТИ СВОЇМ ЖИТТЯМ ТА ЗДОРОВ'ЯМ

  - збирайте лише ті гриби, які добре знаєте;
  - відмовтесь   від  збирання  та  вживання пластинчатих грибів (смертельно небезпечна бліда поганка може бути схожа на пластин¬чаті гриби - печериці, сироїжки, шампіньйони);
   
  Далі
назад
  Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних