Новини

Програма повного обліку пільгового контингенту - харківське ноу-хау
21 травня 2010, 11:00

Харків першим запустив програму повного обліку пільгового контингенту на всьому пострадянському просторі. І, маючи повний звіт по кількості перевезених пільговиків, зможе на офіційному рівні пред'являти претензії по компенсації за проїзд пільговиків. Про це повідомив на прес-конференції генеральний директор КП «Харківський метрополітен» Сергій Мусєєв.

«Це говорить про те, що міська влада прагне захищати права харків'ян, - додав Сергій Мусєєв. - Для порівняння, на сьогодні ні одне транспортне підприємство не може пред'явити претензій уряду про відсутність компенсацій на проїзд пільгового контингенту, оскільки насправді немає строгого обліку пільговиків - є тільки усереднені цифри ».

Харків - єдине місто на території колишнього СНД, яке працює без кас. Для порівняння Сергій Мусєєв привів у приклад московський метрополітен. «Навіть ця, так звана держава в державі, що має мільярди доларів на цільові програми, пішла шляхом монетизації пільг. Харківський метрополітен йде в цьому відношенні далеко попереду », - додав керівник підприємства.

Версія для друку

Последние новости

назад

Особистий кабінет

Шановні харків‘яни! З 29.04.23 прийом повідомлень щодо хвилюючих питань здійснюється через оновлений Портал 1562 за посиланням

Архів новин

Погода

  • Пн, вечір +16 .. +18 °C
  • Вт, ніч +14 .. +16 °C
  • Вт, ранок +13 .. +15 °C
  • Вт, день +15 .. +17 °C
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних