Новини

Всі розриття КП «ВТП «Вода» враховані і усуваються за графіком
18 червня 2010, 12:10

Всі пошкодження асфальтобетону або зеленої зони, що виникають при ліквідації пошкоджень на водопроводі, враховано, складено графік їх усунення, і його виконання жорстко контролюється. Про це сьогодні повідомив журналістам заступник генерального директора КП «ВТП «Вода» Олександр Шипков.

«Щоб врахувати кожне пошкодження, яке відбувається на мережах, і всі розриття на асфальтобетоні або зеленій зоні, наше підприємство спільно з КП «Благоустрій», КП «Жилкомсервіс» і районними виконавчими комітетами кожен місяць здійснює обстеження районів Харкова. За результатами складаються списки із зазначенням адрес місць розриттів, їх приблизної площі і термінів усунення», - пояснив він.

З початку року на мережах КП «ВТП «Вода» було здійснено 2088 розриттів, з яких 30% - на асфальтобетоні, решта - на зеленій зоні. За даними на 1 червня, 89 % ушкоджень усунено.

«Наше підприємство створило дві ремонтні ділянки, придбано віброплити для асфальтіровкі і шов-різчики, - зазначив заступник генерального директора КП «ВТП «Вода». - Розуміючи, що жителі міста відчувають незручності у зв'язку з розриттями, ми прийняли рішення про створення ще двох бригад і оснастили їх технікою. Крім того, до робіт залучено комерційні підприємства, які мають ліцензію на проведення робіт на проїзній частині вулиць».

За словами Олександра Шипкова, відповідно до технології, відновлення асфальту в місцях усунення неполадок на водопроводі можна проводити тільки за настанням теплих днів. В осінньо-зимовий період кладеться щебінь і проводиться зворотна засипка. У зв'язку з цим, як правило, до квітня кількість не повною мірою відновлених розриттів виявляється досить великою. У цьому році роботи на таких об'єктах було розпочато 4 квітня.

Версія для друку

Последние новости

назад

Особистий кабінет

Шановні харків‘яни! З 29.04.23 прийом повідомлень щодо хвилюючих питань здійснюється через оновлений Портал 1562 за посиланням

Архів новин

Погода

  • Пн, вечір +16 .. +18 °C
  • Вт, ніч +14 .. +16 °C
  • Вт, ранок +13 .. +15 °C
  • Вт, день +15 .. +17 °C
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних