Новини

Усі «соціальні картки» для проїзду в метро планують видати власникам до 1 червня
27 травня 2010, 17:00

До 1 червня 2010 року всі «соціальні картки», що забезпечують пропуск пассжіров пільгового контингенту в харківський метрополітен, планується вручити їх власникам. На сьогоднішній день усі карти із запланованих 200 тисяч вже випущені.

Нагадаємо, проект «Соціальна карта» стартував у жовтні минулого року. Його реалізація стала можливою завдяки співпраці та взаєморозумінню між міською владою і банком, що бере участь у цій програмі.

Проект, що реалізується у Харкові, є унікальним для України. Спеціально для пільгового контингенту (пенсіонерів, ветеранів війни та праці, інвалідів дитинства та інших соціально незахищених категорій громадян, які мають право на безкоштовний проїзд у метрополітені) був розроблений новий пластиковий продукт - своєрідна перепустка в метрополітен на базі банківської платіжної карти.

Мета проекту - створити максимально зручні умови і для споживачів пільгової послуги, і для співробітників метрополітену. Автоматизація пропуску істотно підвищить якість і рівень обслуговування пільгового контингенту, звільнить вестибюлі метрополітену, особливо у «години пік». Крім того, соціальна карта дозволить вести чіткий контроль кількості поїздок кожного пільговика.

Версія для друку

Последние новости

назад

Особистий кабінет

Шановні харків‘яни! З 29.04.23 прийом повідомлень щодо хвилюючих питань здійснюється через оновлений Портал 1562 за посиланням

Архів новин

Погода

  • Вт, вечір +17 .. +19 °C
  • Ср, ніч +13 .. +15 °C
  • Ср, ранок +20 .. +22 °C
  • Ср, день +21 .. +23 °C
    Номер для дозвону в службу: 1562 - зі стаціонарних та мобільних